Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Bemowo. Współpracujemy z niemal wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na polskim rynku i obsługujemy teren Warszawy-Bemowa. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej w okolicach Bemowa sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierujemy do mieszkańców całego miasta stołecznego Warszawy.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej, dlatego jesteśmy niezwykle skuteczni w diagnozie usterek. Gdy awaria jest nieskomplikowana, może zostać usunięta od ręki, natomiast gdy jest poważniejsza, jesteśmy w stanie zaraportować jeden z naszych zaufanych serwisów.

W ramach twojego assistance serwis może usunąć usterkę w twoim samochodzie. Dzięki długiej obecności na rynku nasza firma wypracowała szereg zaufanych kontaktów. W razie potrzeby wskażemy w pełni profesjonalne miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną błyskawicznie rozwiązane. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy również odholować auto we wskazane przez Ciebie miejsce.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance ŚwiadczymyW Warszawie- BEMOWIE
I OKOLICACH